یک - انصافا جنس صدای بسیار دلنشینی داره. توضیح می دهم اینکه شنوده ی حرفه ای پیانو هستید یا یک مبتدی فرقی نمی کند و این ساز بسیار خوش صدا و خوش لحن است.
دو - کارایی و کیفیت کلاویه ها بسیار بالاست و به تجربه عرض می کنم در این رده قیمت استاندارد است.
سه - اسپیکرهای این ساز استودیویی عمل می کنند و صدای خروجی را مزین به هیچ فیلتری نمی کنند. دقیقا مثل هدفون های فوق حرفه ای سنهایزر. برخی دوستان در نظرات کم لطفی به این مورد داشتند که بنده اصلا فرمایشات آن ها را تایید نمی کنم. 
چهار - این ساز واقعا ساخت کشور ژاپن است. 
پنج - پیشنهاد کم نقص یا بی نقص در رده قیمتی زیر 5 میلیون تومان است. کیفیت مونتاژ و ساخت بسیار بالاست.
شش - اکشن فوق العاده. دیگه زیر 5 تومان چی می خواهید؟
هفت - شماره هفت شاید کمی سلیقه ای باشه و دوستان عرض بنده را نقد کنند ولی به نظر من زیباترین و درخشان ترین صدای دیجیتال زیر 10 تومان متعلق به این ساز است. به نظر من برای کسانی که بیش تر دنبال صدای دلنشین هستند هزینه کردن چند میلیون بیشتر به دردشان نمی خورد و ساز خود را پیدا کرده اند.
هشت - سعی کنید از دیجی کالا بخرید. من تجربه خوبی (یا حداقل بهتر از بازار) از این فروشگاه دارم. 
نه - به طور کلی امکانات جانبی دیجیتالی خوبی را در اختیار شما قرار می دهد مثل درگاه MIDI
ده - من طرفدار پرو پا قرص رولند و یاماها هستم ولی این ساز حسابی بنده را شرمنده کرد.
موفق باشید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایگاه خبری مارکده صنایع غذایی سیبون پهله khaterat صندلی آرایشگاهی | صندلی برقی آرایشگاه | سشوار سالم زيبا Andrea فروشگاه اینترنتی تم پرس کجوار | kajvar